Vanaf 16.00 kunt u gebruik maken van uw accomodatie.

Wanneer je eerder dan 16.00 denkt aan te komen op de camping kan het zijn dat de accomodatie nog niet gereed is. Je kunt dan wel gebruik maken van de faciliteiten op de camping totdat de accomodatie klaar is.

Wanneer je later dan 20.00 denkt aan te komen dan moet je dit zelf melden bij de camping. let op; een camping is geen hotel het kan zijn dat de receptie na 20.00 gesloten is!

Op de dag van vertrek dien je de accommodatie vóór 10.00 uur te verlaten.

Heb je een vraag?

Advies? We staan je graag persoonlijk te woord.

Veelgestelde vragen

  • Is er een welkomstpakket bij aankomst?

    In verband met duurzaamheid verstrekt Greencamp geen welkomstpakketten.

  • Ontvangen we reisdocumenten?

    3 weken voor vertrek, en indien de volledige reissom is betaald, ontvang je van on sper mail een voucher met hierin je boekingsgegevens, een adres van de camping. en linkjes naar handige pagina’s op onze wensite met informatie over je huurtent en je verblijf op de camping.

  • Is de keukeninventaris compleet?

    Ja, de keuken is compleet ingericht. Er zijn voldoende potten, pannen, bestek, bekers en andere benodigdheden aanwezig. Daarnaast beschikt de keuken over een goed 4-pits gasfornuis, een hoge koelkast met een apart vriesgedeelte een waterkoker en een Nespresso of een gewoon koffiezetapparaat.

  • Zijn jullie accomodaties rolstoelvriendelijk?

    Bij Greencamp merken we dat glampingvakanties steeds populairder worden, ook onder gezinnen die te maken hebben met een handicap. Voor een onbezorgde vakantie moet niet alleen de tent aangepast zijn, maar ook een camping of vakantiepark. Heb je een handicap of beperking laat het ons weten dan gaan we gezamenlijk met u kijken wat de beste camping en/of campingplek is.

  • Hoe zit het met de toeristenbelasting?

    De toeristenbelasting, en/of de eventuele milieubelasting dient u zelf ter plaatse (op de camping) te voldoen.